Tesettür Mayo 

Tesettür mayo modelleri, plaj modasını yakında takip eden tesettürlü kadınlar için her zevke ve tarza uygun bir şekilde tasarlanarak kadınların beğenisine sunulmaktadır. Tatil süresince deniz ve havuzda dilediğiniz gibi tatilin tadını çıkarmanızı sağlayacak tam kapalı mayo ve yarım kapalı mayo modellerine Eylül Tesettür ile sahip olabilirsiniz.

Tesettür Mayo Modelleri

Muhafazakar kadınların en gözde parçaları olan tam kapalı mayolar geniş kesimleri vücut hatlarını belli etmeyecek şekilde tasarlanır. Tam kapalı mayo modelleri kollara kadar uzanan üst kısım ve bileklere kadar uzanan alt kısımdan oluşur. Tam kapalı mayolarda üst kısım fermuarlı ve fermuarsız bluz şeklinde iki farklı seçeneğe sahiptir. Fermuarlı olan modeller daha rahat kullanıma sahip olduğu için genellikle kadınların en çok tercih ettiği modeller arasındadır. Fermuarsız modeller ise olası kazaları sıfıra indirdiği için fermuarlı modellerin yanı sıra çok sık tercih edilen tesettür mayo modelleridir.

Havuz ve kaplıcalarda kullanmak için tesettür mayo modelleri içerisinde en uygun olan modeller yarım kapalı mayo modelleridir. Dilerseniz kolsuz mayo modellerini de yarım kapalı mayo modellerine alternatif olarak kullanabilirsiniz. Yarım kapalı mayo modellerinde üst kısım yarım kol, alt kısım ise kapri şeklindedir. Bu sayede havuzda daha rahat hareket etmeniz amaçlanır. İki parçadan oluşan tesettür mayo modelleri ya da diğer adıyla haşema modellerinde alt kısmı tayt olan modelleri de tercih edebilirsiniz.

Deniz ya da havuzda suyun tadını çıkarırken tarzınızdan da ödün vermek istemeyen kadınlar için farklı renk ve desenlerde tesettür mayo modelleri bulunur. Tesettür mayolarda genellikle alt kısım düz ve tek renktir. Üst kısım ise zıt renklerde ya da desenli bir şekilde tasarlanır. Eğer tarzınız her zaman sadelikten yanaysa hem alt hem de üst kısmı düz renk olan tesettür mayo modellerini tercih edebilirsiniz.

Yaz tatillerinde, kaplıca keyiflerinizde ve su sporlarında rahatlıkla kullanabileceğiniz onlarca farklı tasarımdaki tesettür mayo modelleri, Eylül tesettür kalitesi ile sizlerle buluşmaktadır. Her bütçeye uygun fiyat seçenekleri ile siz de tatilinizin tadını çıkarırken tarzınızı denizde ya da havuzda da ortaya çıkarabilirsiniz.